Bambu, zemin ve yüzey kaplama ürünü olarak dünyada son 10 yıldır, yoğun ilgi görmekte, 3 yıldır da Asmaz Ahşap tarafından Bambudeck markası ile Türkiye’de satışa sunulmaktadır. Bambudeck, yüksek yoğunluğu ve geniş eğilme- gerilme mukavemeti ile; dayanıklı, uzun ömürlü, yeni nesil, zemin ve cephe kaplama malzemesidir.

Bambudeck açık olan karamel ve koyu olan çikolata rengi alternatifleri ve 3 farklı yüzey deseni ile kısa sürece çok tercih edilen ve yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip ürünlerden olmayı başardı. Özellikle ülkemizin Akdeniz ve Ege sahillerindeki sıcak havaya, rüzgara, deniz suyu ve havuz kloruna maruz kalan zemin kaplama uygulanmalardaki performansı ile aynı kategoride bulunduğu ürünler arasında öne çıkmayı başardı. Ürün, yıllar süren ar-ge çalışmalarından sonra, günümüzde yüksek teknoloji ile sertlik, dayanıklılık, yoğunluk, yangın dayanıklılığı vb… konulardaki tüm teknik testlerden geçirilerek üretilmiştir ve her türlü sertifikaya haizdir.

Bambudeck’in yurtiçindeki ve yurtdışındaki projelere; satış, uygulama ve sonrası bakım hizmeti verilmektedir. Standart ürünlerde yüksek stoklu çalışılmakta hemen teslim fırsatı sunulmaktadır. Özel projelere göre istenen farklı kesit ve ebatlardaki ürünler için ise; yurtdışındaki üretim hattı ile yakın iletişim kurularak, kısa sürede tedarikler sağlanmaktadır.

© bambudeck.com 2023. Tüm hakları saklıdır.