Bambudeck, yüksek yoğunluklu, esnek eğilme mukavemeti ve gerilme kuvveti olan, mimari çevrelerce; bitkisel çelik olarak anılan ileri teknoloji, çevre-dostu yeni zemin ve cephe kaplama malzemesidir.

Bambudeck, bambunun ana vatanı olan Çin’de yıllar süren ar-ge çalışmalarından sonra, günümüzde yüksek teknoloji ile sertlik, dayanıklılık, yoğunluk, yangın dayanıklılığı vb… konulardaki tüm teknik testlerden geçirilerek üretilmiştir.

Duyarlı ve sorumlu bir şirket olmak, doğaya ve kaynaklarına hassasiyetle, uzun vadeli bir yaklaşım içinde olmayı gerektirmektedir. Sürdürülebilirlik, güven ve doğa ile dost ürün ve uygulamalar, şirketlerin dikkat etmesi gereken önemli taahhütleridir, bu taahhütler Bambudeck’in felsefesidir.

Bambu; yenilikçi, ekolojik, yüksek kaliteli yapısı ve uzun süreli kullanım garantisi ile, dış cephe yer ve duvar kaplamalarında, mevcut ithal ahşap malzemelere güçlü bir alternatiftir. Bambudeck’in yurtiçindeki ve yurtdışındaki projelere; satış, uygulama ve sonrası bakım hizmeti verilmektedir. Standart ürünlerde yüksek stoklu çalışılmakta hemen teslim fırsatı sunulmaktadır. Özel projelere göre istenen farklı kesit ve ebatlardaki ürünler için ise; yurtdışındaki üretim hattı ile yakın iletişim kurularak, kısa sürede tedarikler sağlanmaktadır.

© bambudeck.com 2023. Tüm hakları saklıdır.